Jak oprogramowanie dla przychodni lekarskich usprawnia wizytę

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie – w jaki sposób oprogramowanie dla przychodni lekarskich usprawnia przebieg wizyty pacjenta? Przecież lekarz i tak musi go zbadać i przeprowadzić wywiad. Czy mając to oprogramowanie, już nie musi tego robić? W głowach osób, które się nad tym zastanawiają, kłębi się mnóstwo wątpliwości.

Otóż oprogramowanie dla przychodni lekarskiej faktycznie ułatwia pracę lekarzy i sprawia, że wizyta przebiega krócej, bo wygodniej. Chodzi po prostu o to, że lekarze, którzy korzystają z tego nowoczesnego narzędzia, mogą wygodnie sprawdzić historię choroby pacjenta, a także sprawnie zorientować się, jakie leki wcześniej stosował, jak przebiegało leczenie. Nie musi w tym zakresie wysłuchiwać pacjenta, który raz mówi tak, a drugim razem już zupełnie inaczej.

Dobre w tym wszystkim jest to, że gdy na przykład pacjent potrzebuje receptę na ten sam lek co poprzednio, to tak naprawdę wystarczy ją tylko wydrukować. Wszystko to sprawia, że wizyta przebiega zdecydowanie szybciej. Poza tym każdy chyba przyzna, że odręczne pisanie w dokumentach zajmuje zdecydowanie więcej czasu, niż wypisywanie tego samego komputerowo. Nawet jak coś się pomyli, nie trzeba rwać lub gnieść kartki. Wystarczy usunąć wyraz i wpisać inne słowo.

Tym sposobem wizyta przebiega zdecydowanie szybciej i wygodniej. Korzystają na tym lekarze, pozostali pracownicy przychodni, a przede wszystkim pacjenci, bo program ten także z myślą o nich został stworzony. Więcej informacji jest na stronie http://www.mediporta.pl/funkcje/.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Serwis pralek i zmywarek w Łodzi

    Pralka to z pewnością jedno z najważniejszych urządzeń gospodarstwa domowego, bez którego nie może się obejść żadna pani domu. Niestety jak każde urządzenie mechaniczne, pralka ulega czasami awarii, mogącej spowodować poważne straty łącznie z zalaniem mieszkania naszego i czasami nawet sąsiadów. Kiedy znajdziemy się w takiej sytuacji, to konieczne staje się skorzystanie z usługi, jaką …Read More »
  • „Polityka społeczna”

    „Polityka społeczna” jest miesięcznikiem, którego właścicielem jest Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, a wydawcą Instytut Pracy i Spraw Socjalnych. Miesięcznik ten przeznaczony jest dla pracowników nauki, kadry wyższej uczelni, jak i studentów oraz pracowników administracji, jak i zbór pracy. Wydawany jest już od 1974r. i pomaga studentom dzięki zawartym informacjom zapoznać się z pojęciami oraz …Read More »
  • Komoda z przewijakiem dla niemowląt – rodzicielski asystent

    Planujesz organizację niezbędnego miejsca na przechowywanie przedmiotów niemowlaczka? Oprócz przestronnej szafki, musisz zaopatrzyć się w komfortowy przewijak? Komoda z przewijakiem dla niemowląt może ułatwić sprawę.Read More »
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31