Komoda z przewijakiem dla niemowląt – rodzicielski asystent

Planujesz organizację niezbędnego miejsca na przechowywanie przedmiotów niemowlaczka? Oprócz przestronnej szafki, musisz zaopatrzyć się w komfortowy przewijak? Komoda z przewijakiem dla niemowląt może ułatwić sprawę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym rozwiązaniu 2w1? Zapraszam Cię na wirtualny spacer sklepów Pinio: https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/. Komody z przewijakiem dla niemowląt to must-have każdego rodzica.

W sklepach Pinio możesz dopasować rozmiar mebla do swojego wnętrza. Przewijaki dla niemowląt z komodą dostępne są w dwóch rozmiarach: mniejszy model, pokrywający komodę (101×52 cm), a także większy, delikatnie wystający poza jej obręb (101×73 cm). 

Komoda z przewijakiem drewniana jest solidnie wykonana. Trwałość zapewnia jej użycie drewna sosnowego oraz półki, wykonane z płyt laminowanych.

Drewniana komoda z przewijakiem to największy zwolennik zdrowia Twojego maluszka. To wszystko za sprawą pokrycia jej farbą ekologiczną, nie sprzyjającą powstawaniu alergii.

Komody dziecięce z przewijakiem długofalowo zachowują swój pierwotny wygląd. W procesie wykończenia pokryto je farbą, zapewniającą odpowiednią przepuszczalność powietrza w drewnie.

Zawsze starasz się delikatnie i powoli zamykać meble, by nie wybudzić ze snu malca? Komoda dla niemowląt z przewijakiem posiada system cichego domykania, więc o nic nie musisz się martwić.

Rozważ wszystkie korzyści płynące z posiadania komody drewnianej z przewijakiem i udaj się na zakupy do Pinio!

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Jak zainstalować oprogramowanie medyczne

    W ostatnim czasie oprogramowanie medyczne stało się niezwykle popularne i to nie dlatego, że panuje taka moda, ale z tego powodu, iż zdecydowanie ułatwia pracę osób pracujących w przychodni i gabinetach lekarskich. Mając to oprogramowanie, trzeba dokonać instalacji we wszystkich komputerach znajdujących się w danym punkcie. Tylko wtedy będzie możliwa komunikacja między pracownikami. Poza tym …Read More »
  • Palety Poznań – jak można je wykorzystać?

    Moda na recykling nie przemija i nie ma w tym absolutnie nic złego. Produkty i materiały, które przestały spełniać swoją rolę, z powodzeniem można wykorzystać w odpowiedni sposób, a tym samym ograniczyć wyrzucanie śmieci, pobudzić własną kreatywność i stworzyć coś interesującego. Palety Poznań idealnie się do tego nadają. Co prawda są one przeznaczone do przenoszenia …Read More »
  • Problemy dzisejszego Społeczeństwa

    W dzisiejszych czasach nasze społeczeństwo ma nie jedne problemy. Jak wiadomo w każdym społeczeństwie w kraju znajdują się problemy, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. Właśnie dlatego należy wiedzieć, ze takie problemy to nie tylko alkoholizm, ale przede wszystkim narkomania, czy też bezrobocie, lub nawet pracoholizm. Problemów jest naprawdę bardzo dużo i każdy …Read More »
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31