Popularność lokaty mobilnej wśród klientów banku

Każda lokata mobilna może zostać założona przez te osoby, które już korzystają z usług konkretnego banku. Dzieje się tak dlatego że mogą na nią trafiać pieniądze z posiadanego już konta bankowego, do którego ma się pełny dostęp internetowy.

Oczywiście istnieje także możliwość założenia konta indywidualnego na krótko przed otwarciem lokaty mobilnej, z której ofertą konkretny klient spotkał się podczas wyszukiwania najlepszego dla siebie produktu bankowego. Dostęp do najlepszych lokat można uzyskać już po założeniu tzw. Konta Idealnego, które jest prowadzone za darmo i stanowi bardzo dobrą ofertę rachunku przeznaczonego dla osób chcących korzystać z podstawowych usług bankowych.

Na popularność lokaty mobilnej wśród posiadaczy konta indywidualnego może wpłynąć fakt, że minimalna kwota, jaka musi zostać na niej umieszczona wynosi pięćset złotych. Będzie ona pomnażana na lokacie przez trzy miesiące, a atrakcyjne oprocentowanie sprawi, że nie trzeba będzie obawiać się o zasadność lokowania w banku tak niewielkiej w obecnych czasach kwoty.

Ponadto każda osoba posiadająca lokatę mobilną uzyska wraz z nią dostęp do coworku Idea Hub. Taki cowork będzie wykorzystywany przez te osoby, które posiadając konto indywidualne są jednocześnie właścicielami jednej z firm. Wygodne biuro może pomóc im w znalezieniu dofinansowania dla firm czy najlepszego konta firmowego. Więcej informacji na temat coworku i samej lokaty mobilnej można znaleźć między innymi na stronie https://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-mobilna.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Polityka fiskalna

    Polityka fiskalna jest to ogół decyzji rządu na temat wielkości wydatków publicznych i ich zdobywania czyli wysokości płaconych podatków. Głównym celem polityki fiskalnej gwarantowane oraz finansowane przez państwo np.: szkoły, szpitale, placówki opiekuńcze i tym podobne. Działa na zmniejszenie bezrobocia poprzez kształtowanie polityki pieniężnej. Polityka fiskalna ma charakter ekspansywny powinna być zrównoważona i nie dopuszczać …Read More »
  • Meble młodzieżowe

    Każdy rodzic dla swojego dziecka chce zrobić wszystko, aby żyło mu się jak najlepiej. Tworząc wymarzony pokój dla swoich pociech, skupiamy się nie tylko na wyglądzie, ale także na ergonomii, którą tworzy wyposażenie. Idealnie dopasowanie mebli do młodzieżowego pokoju jest nie lada wyzwaniem. Nastolatkowie mają swój własny styl, a także wymagania, którym ciężko sprostać. Podstawą …Read More »
  • Społeczeństwo globalne, Polityka

    Społeczeństwo globalne, sposób życia i rozwoju cywilizacji zacierającej granice pomiędzy państwami i narodami jednoczenie się nie tylko gospodarki dla lepszego przepływu kapitału, ale również angażowanie się w różne dziedziny: polityki,kultury oraz ekonomi. Także doskonały przepływ informacji, który jest szybszy i rzetelny dzięki zbiorowemu udostępnieniu środków przekazu, gdzie polityka o stosunkach międzynarodowych, gospodarce, bezpieczeństwie, a także …Read More »
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31