Test nifty w Poznaniu w Neomedica – dla kogo, po co i jak?

Na to badanie często decydują się kobiety, u których w rodzinie rozpoznano wady lub choroby genetyczne na etapie ciąży. Test nifty w Poznaniu pozwala ukazać predyspozycje genetyczne dziecka już w 12-24 tygodniu ciąży, co niekiedy ułatwia rodzicom odpowiedzialne przygotowanie się do rodzicielstwa.

Nifty pro cena – warta wszystkiego.

Badanie nifty przeprowadziło do tej pory 5 milion kobiet na całym świecie. Nic dziwnego, ponieważ jest ono niezwykle dokładnie oraz posiada stosunkowo umiarkowaną cenę. Nifty pro cena wynosi 2350 zł, a współczynnik dokładności sięga aż 99%. W przypadku fałszywego wyniku, każdej ciężarnej kobiecie przysługuje ubezpieczenie wyniku, czyli zwrot wszelkich kosztów testu.

Co pozwala wykryć badanie nifty w Poznaniu?

Test nifty stał się tak popularny ze względu możliwości przedwczesnego wykrycia aż 94 chorób płodu, w tym takich jak: Zespół Downa czy Edwardsa. Chcesz zapisać się na badanie nifty w Poznaniu? Odpowiedź stronę internetową najlepszego centrum medycznego Neomedica: https://www.neomedica.pl/oferta/badania-specjalistyczne/badania-prenatalne/test-genetyczny-nifty-pro/.

Nifty pro Poznań – na czym polega?

Badanie to nie jest skomplikowane i ogranicza się do pobrania próbki krwi matki i dziecka. Analizie poddawane są głównie bezkomórkowe płodowe DNA w celu poznania uwarunkowań genetycznych dziecka. Od 2018 roku, test ten może wskazywać na wszelkie numeryczne chromosomalne aneuploidie i 84 rodzaje mikrodelecji. Co ważne – nifty pro w Poznaniu jest w pełni bezpieczny zarówno dla matki, jak i dziecka.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Jak unikać schorzeń społecznych

    W dzisiejszych czasach ludzie bardzo często żyją w dobrobycie i dostatku. Jest to jeden z powodów sprawiających, że choroby społeczne są aż tak rozpowszechnione. Rozwijają się poprzez nieodpowiednie odżywianie oraz życie w skażonym środowisku. Jakie schorzenia społeczne spotykane są najczęściej? Podstawową chorobą społeczną jest cukrzyca. Choruje na nią ponad 15 procent społeczeństwa, identycznie jest z …Read More »
  • Książka „Społeczeństwo”, Polityka

    Książka „Społeczeństwo” to doskonała forma opisująca zasady, normy, prawa i obowiązki obywateli. Uświadamia nam na jakie klasy są podzieleni obywatele, przejrzysty opis uczący i wyjaśniający podstawowe zagadnienia związane z funkcjonowaniem, zachowaniem oraz obyczajami i kulturą. Jeśli mamy problem ze zrozumieniem znaczenia społeczeństwa to ta książka rozwieje wszystkie nasze wątpliwości. Nawet zasady funkcjonowania rządu oraz prowadzona …Read More »
  • Najsilniejsze preparaty magnezowe

    Osoby przyjmujące różnego rodzaju preparaty witaminowe powinny pamiętać, że muszą być one zażywane systematycznie, aby mogły być w pełni skuteczne. Jednocześnie należy uważać na to, jakimi napojami są one popijane, ponieważ niektóre z nich mogą osłabiać, a inne nadmiernie nasilać działanie zestawów witaminowych. Dodatkowe zasady obowiązują wówczas, gdy przyjmowane są najsilniejsze dawki różnego rodzaju witamin. …Read More »
Kalendarz
January 2022
M T W T F S S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31