HP 8023 tusze – poradnik przed zakupowy

HP 8023Jeśli szukasz prostej i niedrogiej drukarki wielofunkcyjnej do użytku rodzinnego, HP OfficeJet Pro 8023jest zdecydowanie rozwiązaniem do rozważenia. W szczególności, że jest to drukarka 4 w 1 wyposażona w funkcje drukowania czarno-białego i kolorowego, podwójne skanery do cyfrowych skanów i kserokopiarek oraz kompletne faksy. HP 8023 tusze są niedrogie i łatwo dostępne dla każdego użytkownika tej drukarki.

HP OfficeJet Pro 8023tusze – pełna charakterystyka

W porównaniu z bardziej nieporęcznymi produktami, model HP ma bardziej kompaktowe wymiary i prostszą konstrukcję. Oprócz głównej funkcji drukowania, zarządzanej przez klasyczną technologię termicznego atramentu, w górnej części znajduje się skaner na szkle, kompatybilny z formatem A4 oraz automatyczny podajnik ADF z funkcją wielokrotnego kopiowania do 35 kolejnych arkuszy A4.

Tusze do drukarek HP dostępne są w standardowych pojemnościach, około 9ml. Taka pojemność tuszu atramentowego nie różni się w stosunku do drukarek innych firm. Jednakże różnica polega już na tym, ile stron jest w stanie wydrukować drukarka korzystając z tuszu o takiej samej pojemności.

HP 8023 tusze kolorowe – co trzeba wiedzieć

Tusz do drukarki HP czarny pozwala na wydrukowanie około 300 stron wydruku czytelnego i nierozmazanego. Obok czarnego koloru pojawiają się również inne barwy. W przypadku omawianej drukarki jest to m.in. kolor żółty. Taki tusz do drukarek HP pozwala na uzyskanie nasyconych i wyraźnych kolorów.

Tusz atramentowy do drukarki HP 8023, jest kompatybilny również z innymi drukarkami, wymienić tutaj należy: HP Officejet 8013, HP Officejet 8014, HP Officejet 8015, HP Officejet Pro 802, HP 912 oraz HP OfficeJet Pro 8023.

Drukarka HP 8023 wyposażona jest w automatyczny podajnik ADF na górze, jednak umożliwia kopiowanie i skanowanie tylko z przodu. Dlatego nie jest możliwe wykonanie automatycznego dwustronnego kopiowania.

  Jak oprogramowanie dla przychodni lekarskich usprawnia wizytę

HP 8023 tusze pozwalają na druk czarno-biały, który można ustawić na maksymalnie 1200 dpi, co jest w przybliżeniu dwukrotnością średniej rozdzielczości budżetowych drukarek laserowych. W kolorze, szczególnie w przypadku drukowania zdjęć na papierze błyszczącym, rozdzielczość można ustawić do 4800 x 1200 dpi.