HP 8023 tusze – poradnik przed zakupowy

HP 8023Jeśli szukasz prostej i niedrogiej drukarki wielofunkcyjnej do użytku rodzinnego, HP OfficeJet Pro 8023jest zdecydowanie rozwiązaniem do rozważenia. W szczególności, że jest to drukarka 4 w 1 wyposażona w funkcje drukowania czarno-białego i kolorowego, podwójne skanery do cyfrowych skanów i kserokopiarek oraz kompletne faksy. HP 8023 tusze są niedrogie i łatwo dostępne dla każdego użytkownika tej drukarki.

HP OfficeJet Pro 8023tusze – pełna charakterystyka

W porównaniu z bardziej nieporęcznymi produktami, model HP ma bardziej kompaktowe wymiary i prostszą konstrukcję. Oprócz głównej funkcji drukowania, zarządzanej przez klasyczną technologię termicznego atramentu, w górnej części znajduje się skaner na szkle, kompatybilny z formatem A4 oraz automatyczny podajnik ADF z funkcją wielokrotnego kopiowania do 35 kolejnych arkuszy A4.

Tusze do drukarek HP dostępne są w standardowych pojemnościach, około 9ml. Taka pojemność tuszu atramentowego nie różni się w stosunku do drukarek innych firm. Jednakże różnica polega już na tym, ile stron jest w stanie wydrukować drukarka korzystając z tuszu o takiej samej pojemności.

HP 8023 tusze kolorowe – co trzeba wiedzieć

Tusz do drukarki HP czarny pozwala na wydrukowanie około 300 stron wydruku czytelnego i nierozmazanego. Obok czarnego koloru pojawiają się również inne barwy. W przypadku omawianej drukarki jest to m.in. kolor żółty. Taki tusz do drukarek HP pozwala na uzyskanie nasyconych i wyraźnych kolorów.

Tusz atramentowy do drukarki HP 8023, jest kompatybilny również z innymi drukarkami, wymienić tutaj należy: HP Officejet 8013, HP Officejet 8014, HP Officejet 8015, HP Officejet Pro 802, HP 912 oraz HP OfficeJet Pro 8023.

Drukarka HP 8023 wyposażona jest w automatyczny podajnik ADF na górze, jednak umożliwia kopiowanie i skanowanie tylko z przodu. Dlatego nie jest możliwe wykonanie automatycznego dwustronnego kopiowania.

HP 8023 tusze pozwalają na druk czarno-biały, który można ustawić na maksymalnie 1200 dpi, co jest w przybliżeniu dwukrotnością średniej rozdzielczości budżetowych drukarek laserowych. W kolorze, szczególnie w przypadku drukowania zdjęć na papierze błyszczącym, rozdzielczość można ustawić do 4800 x 1200 dpi.

Related Posts

Sztuczny trawnik na balkon

Sztuczny trawnik na balkon – wszystko, co musisz wiedzieć

Nie każdy ma przywilej posiadania ładnego ogrodu, zwłaszcza jeśli mieszkanie znajduje się w mieście. Jednak często w takich miejscach znajduje się balkon. Jest niezbędny, aby odpocząć i…

Pinio Snap

Pinio Snap – Kolekcja Mebli dla dzieci

Meble dla dzieci z kolekcji Snap są zgodne z europejskimi normami bezpieczeństwa. Marka oferuje rodzicom pełną gamę mebli dziecięcych, dzięki czemu można znaleźć wszystkie potrzebne przedmioty. Są…

Komoda z przewijakiem dla niemowląt – rodzicielski asystent

Planujesz organizację niezbędnego miejsca na przechowywanie przedmiotów niemowlaczka? Oprócz przestronnej szafki, musisz zaopatrzyć się w komfortowy przewijak? Komoda z przewijakiem dla niemowląt może ułatwić sprawę.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem – łazienka zdefiniowana na nowo

Kwestia urządzania mieszkania to nie rzadko temat sporny wśród domowników. Każdy ma swój gust, w związku z czym zazwyczaj rodzi się milion pomysłów na ten temat. Ty…

Hp deskjet 2720 tusz – drukowane czyta się teraz wyraźniej.

Jesteś osobą, która łączy współczesne osiągnięcia techniczne z tradycyjnym ujęciem wielu tematów? Wirtualna przestrzeń jest dla ciebie niewątpliwą wygodą w wielu sytuacjach, jednak czasem masz ochotę odpocząć…

Mozaika do łazienki – nowa definicja łazienkowego piękna.

Ludzie od lat eksperymentują z użyciem różnego rodzaju materiałów wykończeniowych do pokrycia ścian swoich łazienek. Niegdyś malowano je farbą, która bardzo szybko pochłaniała wilgoć, w efekcie czego…