Komoda z przewijakiem dla niemowląt – rodzicielski asystent

Planujesz organizację niezbędnego miejsca na przechowywanie przedmiotów niemowlaczka? Oprócz przestronnej szafki, musisz zaopatrzyć się w komfortowy przewijak? Komoda z przewijakiem dla niemowląt może ułatwić sprawę.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym rozwiązaniu 2w1? Zapraszam Cię na wirtualny spacer sklepów Pinio: https://www.pinio.com.pl/meble/komoda-z-przewijakiem-marsylia/. Komody z przewijakiem dla niemowląt to must-have każdego rodzica.

W sklepach Pinio możesz dopasować rozmiar mebla do swojego wnętrza. Przewijaki dla niemowląt z komodą dostępne są w dwóch rozmiarach: mniejszy model, pokrywający komodę (101×52 cm), a także większy, delikatnie wystający poza jej obręb (101×73 cm). 

Komoda z przewijakiem drewniana jest solidnie wykonana. Trwałość zapewnia jej użycie drewna sosnowego oraz półki, wykonane z płyt laminowanych.

Drewniana komoda z przewijakiem to największy zwolennik zdrowia Twojego maluszka. To wszystko za sprawą pokrycia jej farbą ekologiczną, nie sprzyjającą powstawaniu alergii.

Komody dziecięce z przewijakiem długofalowo zachowują swój pierwotny wygląd. W procesie wykończenia pokryto je farbą, zapewniającą odpowiednią przepuszczalność powietrza w drewnie.

Zawsze starasz się delikatnie i powoli zamykać meble, by nie wybudzić ze snu malca? Komoda dla niemowląt z przewijakiem posiada system cichego domykania, więc o nic nie musisz się martwić.

Rozważ wszystkie korzyści płynące z posiadania komody drewnianej z przewijakiem i udaj się na zakupy do Pinio!

  Piękny przedpokój – płytki włoskie Poznań