Ból nóg – przyczyny i rozwiązania

Ból nóg

Postanowiłaś wybrać się ze swoją wnuczką na spacer, jednak schodząc po schodach Waszego domu, doznałaś okropnego uczucia bólu nóg? To może być przyczyna wielu poważnych schorzeń. Tym, której najczęściej dotyka populację jest niewydolność kończyń dolnych, a więc popularnie zwane występowanie żylaków lub zakrzepic. Ważne, by w takiej sytuacji nie bagatelizować sprawy.

Zdrowie nóg to podstawa

Masz jeszcze sporo lat do przeżycia i zadbaj, by szły one w parze z pełną sprawnością fizyczną. Nie możesz zawieść swojej wnuczki, pozostałej części rodziny i znajomych z pracy. Zadbaj o swoje zdrowie, korzystając z usług profesjonalnej chirurgii naczyniowej w Poznaniu.

Chirurgia naczyniowa w Poznaniu – neoMedica

Wchodząc w link, możesz dowiedzieć się więcej o tej klinice i umówić się na wizytę do specjalistycznego chirurga w Poznaniu, który bardzo szybko postawi Cię na nogi! Dane centrum medyczne oferuje wizytę z najlepszymi lekarzami w Polsce, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z tego typu schorzeniami, a w dodatku dzięki ciągłemu zdobywaniu wiedzy w zakresie niewydolności, potrafią nieomylnie odczytywać wyniki badań USG doppler żył i tętnic kończyn oraz trafnie stawiać diagnozę i dopasowywać odpowiednie działania, zmierzające do poprawy stanu zdrowia pacjenta.

Jakie schorzenia diagnozuje chirurg naczyniowy?

• Opuchlizna nóg (zwłaszcza okolica kostki)
  • Odczuwanie pieczenia w okolicy kończyn dolnych
  • Odczuwanie tzw. ciężkości nóg

Czym jest USG doppler?

Badanie dopplera wykonywane jest w celu wykrycia wszelkich nieprawidłowości pojawiających się w żyłach i tętnicach. Jest to specjalny rodzaj badania ultrasonograficznego, które wykorzystuje efekt Dopplera, pozwalający na obserwowanie przepływu krwi.

Dlaczego warto skorzystać z usług neoMedica?

Nie ma sensu zwlekać z tym badaniem, jeśli faktycznie poczułaś się słabiej ze swoim zdrowiem. Jeśli coś jest na rzeczy, napraw to, zanim będzie już na to za późno. Masz dla kogo żyć, zrób to dla siebie i swoich bliskich!

Kraje najefektywniej dbające o swoich mieszkańców

Podsumowanie

Ból nóg może być sygnałem poważnych schorzeń, takich jak żylaki czy zakrzepice. Ważne jest, aby nie bagatelizować takich objawów i jak najszybciej skonsultować się ze specjalistą. Centrum Medyczne neoMedica w Poznaniu oferuje profesjonalne usługi w zakresie chirurgii naczyniowej, dzięki którym możemy wrócić do pełnej sprawności fizycznej i cieszyć się zdrowiem przez wiele lat.