Popularność lokaty mobilnej wśród klientów banku

Każda lokata mobilna może zostać założona przez te osoby, które już korzystają z usług konkretnego banku. Dzieje się tak dlatego że mogą na nią trafiać pieniądze z posiadanego już konta bankowego, do którego ma się pełny dostęp internetowy.

Oczywiście istnieje także możliwość założenia konta indywidualnego na krótko przed otwarciem lokaty mobilnej, z której ofertą konkretny klient spotkał się podczas wyszukiwania najlepszego dla siebie produktu bankowego. Dostęp do najlepszych lokat można uzyskać już po założeniu tzw. Konta Idealnego, które jest prowadzone za darmo i stanowi bardzo dobrą ofertę rachunku przeznaczonego dla osób chcących korzystać z podstawowych usług bankowych.

Na popularność lokaty mobilnej wśród posiadaczy konta indywidualnego może wpłynąć fakt, że minimalna kwota, jaka musi zostać na niej umieszczona wynosi pięćset złotych. Będzie ona pomnażana na lokacie przez trzy miesiące, a atrakcyjne oprocentowanie sprawi, że nie trzeba będzie obawiać się o zasadność lokowania w banku tak niewielkiej w obecnych czasach kwoty.

Ponadto każda osoba posiadająca lokatę mobilną uzyska wraz z nią dostęp do coworku Idea Hub. Taki cowork będzie wykorzystywany przez te osoby, które posiadając konto indywidualne są jednocześnie właścicielami jednej z firm. Wygodne biuro może pomóc im w znalezieniu dofinansowania dla firm czy najlepszego konta firmowego. Więcej informacji na temat coworku i samej lokaty mobilnej można znaleźć między innymi na stronie.

  Społeczeństwo i jego wielkie problemy