Romboidalne płytki włoskie Poznań

Płytki wracają, i to z przytupem. Aktualne trendy w zakresie płytek łazienkowych są niezwykle ciekawe i interesujące. Przykładem mogą być nietypowe kształty płytek. Komponując trójwymiarową ceramikę w kształcie rombu, diamentu i trójkąta, projektanci oferują grę pomiędzy kompozycją ścian i płytek podłogowych; płytki ścienne układają się zgodnie z wzorem płytek podłogowych tworząc wymarzoną kombinację architekta. Dzięki specjalnie dobranym i modnym kolorom, geometrii i wzorom, płytki te mogą natychmiast uczynić każdą przestrzeń wyrafinowaną i artystyczną.

Nowe kolory w łazienkach

W wielu kolekcjach wprowadza się nowe kolory i proponuje odważne rozwiązania. Dość wyraźnie w nich widać grę częściowo oszklonych form geometrycznych w doborze stonowanych kolorów. Mniejsze płytki ceramiczne charakteryzują się stonowanym wzorem na gładkim wykończeniu. Po ułożeniu w pomieszczeniach wzór ten powiększa przestrzeń architektoniczną i podkreśla cyrkulację światła i cienia.

Szarości w płytkach przechodzą do klasyka

Kolory, które w zeszłym roku zaczynały wchodzić na salony, obecnie stają się rozwiązaniem uniwersalnym i ponadczasowym. Sześć zakurzonych odcieni tworzy lekki trójwymiarowy efekt, który przynosi fluksjalny i liniowy ruch. Geometria kształtów wyrzeźbionych w naprzemiennie matowych lub szklanych powierzchniach daje dynamiczny wyraz tej modnej kolekcji. Więcej płytek włoskich można znaleźć na stronie Paste Group.

  Najsilniejsze preparaty magnezowe